بسته خبرهای کوتاه خراسان رضوی

خبرگزاری ایرنا :

مشهد – ایرنا- استاندار خراسان رضوی روز شنبه در برنامه دیدار چهره‌ به چهره با شهروندان به بررسی درخواستها و حل مشکلات آنها پرداخت. یعقوبعلی نظری در برنامه ملاقات مردمی در محل استانداری پس از گفتگو با مراجعان دستورات لازم را برای پاسخگویی فوری درخواستهای آنان، به مدیران مرتبط ابلاغ نمود. تامین مسکن، معیشت، درمان و اشتغال موضوع عمده مشکلات طرح شده از سوی مردم با استاندار خراسان رضوی بودند. برنامه ارتباط مستقیم استاندار خراسان رضوی با شهروندان شنبه هر هفته اجرا می‌شود. این فرصت ارتباط مردمی با استاندار خراسان رضوی بطور یک هفته در میان از طریق سامانه تلفنی سامد و یا ملاقات حضوری شهروندان با وی بدون وقفه در دسترس عموم مردم قرار دارد.  

مشهد – دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افتتاح سامانه جامع نظارت و رسیدگی به شکایات این دانشگاه طی مراسمی با حضور دکتر سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر و ادامه داد: این سامانه به منظور تسهیل و ارتقا بازرسیها، نظارتها و رسیدگی به شکایات مردم طراحی و اجرا شده است. دسترسی حداکثری مدیران حوزه درمان به داشبورد اطلاعاتی جامع در خصوص مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد جهت بررسی برخط کیفیت خدمات‌رسانی به مردم از کارکردهای مهم این سامانه است. دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۱۵ شبکه بهداشت و درمان، هفت دانشکده،  ۴۶ مرکز تحقیقاتی و ۲۳ بیمارستان را زیر پوشش دارد.

 مشهد – مدیر حوزه برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد واحد مشهد دانشگاه آزاد اسلامی از اجرای ارزشیابی جامع مکانیزه کارکنان این مرکز آموزش عالی در بازه‌های شش ماهه خبر و ادامه داد: سامانه ارزشیابی که سالیان متمادی به صورت کاغذی، سنتی و صرفا بر اساس نظر مدیران حوزه‌های مختلف انجام می‌شد از بهمن ماه جاری با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی زیر پوشش شبکه اینترنت قرار گرفت. حسن احمدی افزود: بر این اساس ارزشیابی کاملا محرمان از این پس در چهار سطح ارزشیابی مسوول مستقیم از کارمندان، ارزشیابی کارمندتن توسط مسوول غیرمستقیم ، ارزشیابی کارمندان از مسوولان و ارزشیابی کارمندان از کارمندان صورت می‌گیرد. نظام پاداش واحد مشهد دانشگاه آزاد شامل “کارآیی، حق جذب، کارمند نمونه، ارتقاء و موارد مشابه نیز از طریق نتایج سامانه جامع مکانیزه اعمال خواهد شد. دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان رضوی حدود هزار و ۶۰۰ کارمند دارد. 

مشهد – فرماندار بینالود (طرقبه، شاندیز) از کاهش ۶۰ درصدی فوتی‌های سوانح جاده‌ای این شهرستان درمقایسه با سال قبل خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این وضعیت تا پایان سال حفظ شده و بهبود یابد. به‌گزارش روز شنبه روابط‌عمومی فرمانداری طرقبه شاندیز، سیدحسن حسینی این موفقیت را که علیرغم افزایش حوزه تحت مدیریت راهور شهرستان صورت گرفته ناشی از تلاش و پشتکار فعالان این بخش دانست و افزود: سال گذشته هفت مورد فوتی در سوانح جاده‌ای شهرستان به ثبت رسیده بود که این رقم امسال با کاهش ۶۰ درصدی در ۱۰ ماهه گذشته به سه نفر رسیده است و این درحالی است که حوزه عملیاتی و تحت مدیریت پلیس راهور شهرستان نسبت‌به سال گذشته افزایش داشته است.

https://critter.ir/23/01/2022/%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%ae%d8%a8%d8%b1%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87-%d8%ae%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%b6%d9%88%db%8c-16/