مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی معرفی شد

به گزارش ایرنا، مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور معاون مجامع توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران و مدیر کل دفتر مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران و معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و جمعی از مدیران صنعت آب و برق استان خراسان رضوی و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت آب منطقه ای این استان برگزار شد.

همچنین در این مراسم از زحمات محمد علایی مدیر عامل سابق شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی قدردانی شد.

علیرضا طاهری دانش آموخته کارشناسی ارشد بوده و سابقه چهار سال عضویت در هیات علمی دانشگاه را دارد.

وی در مطالعه، طراحی، اجرا، نظارت و بهره برداری دهها پروژه آب از جمله خط انتقال آب از سد دوستی به شهر مشهد، سد شیرین دره بجنورد، سد دهان دره بیرجند، تغذیه مصنوعی جمع آب چناران، آبگیر کفی و بند انحرافی نوروزی قوچان، سد چالی دره طرقبه، سد فریمان، جایگزینی پساب در اراضی پایاب سدهای طرق و کارده مشهد و شبکه آبیاری سرخس حضور داشته است.

مشارکت در نصب کنتورهای هوشمند بر روی چاههای کشاورزی و طرح فرهنگی آموزشی “نجات آب” ویژه میلیون ها دانش آموز در استان و کشور، نهضت رود پارک سازی و ساماندهی مطلق رودخانه های داخل شهر و رفع تصرف بستر از دیگر اقدامات طاهری بوده است.

تلاش موثر در مطالعه شیرین سازی و انتقال آب از دریاهای جنوب به شرق کشور و امکان استفاده از آبهای فرامرزی نیز از دیگر اقدامات وی می‌باشد.

مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی معرفی شد